Dr. Ali Alsahlı

Dr. Ali Alsahlı

Dr. Mustafa Gülsoy

Elite Hospital Acil Servisi

Elite Hospital Acil Servis Ünitesi, deneyimli doktorları ve deneyimli sağlık personeli ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ani gelişen veya hastanın yaşamını tehdit eden tüm acil vakalara acil servis ünitemizde müdahale edilmektedir.

Hastanemize acil olarak başvuran her hasta önce uygun bir bakım alanına alınmakta ve sorumlu doktorumuz tarafından acil ön muayenesi yapılmaktadır. Kurtarıcı tıbbi girişim uygulandıktan sonra gerekiyorsa ilgili branş uzmanı ile iletişime geçilerek hem her hastanın acil ihtiyacı karşılanmakta, hem de daha sonra planlanabilecek tetkik ve tedaviler branş uzmanının kontrolünde gerçekleşmektedir.

24 saat muayene, tahlil ve radyolojik tetkik hizmeti sunulmaktadır. Ameliyathane, görüntüleme ve laboratuvar ünitelerinin her an kolay erişilebilir olması, Acil Servis’te her tür hastayı tetkik ve tedavi edebilmemizi sağlamaktadır. 

Acil Servis’te müdahale edilen akut hastalıklar: Ateş, Kusma, İshal, Yanık, Kesi ve kırıklar, Şiddetli baş ağrıları, Akut batın, Karın ağrıları, Apandisit, Zatürre gibi pek çok hastalıktır.

 

Acil Servis Blog Yazıları

Daha Fazla Yükle
en_GBEnglish